Přeskočit navigaci

Nejsport.cz - E-shop se sportovním zbožím

Nákupní košík

CENA NÁKUPU:

0 Kč

0 položek

Kontaktujte nás

nejsport.cz

E-mail: nejsport(zavinac)nejsport.cz

Partneři


Platba

Platba za zboží

Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě nejsport.cz jsou konečné, včetně DPH a kromě poštovného (případně dopravného) k nim již nejsou připočítávány žádné další poplatky jako balné atd.

Při objednávce, která je ve výši 5.000 Kč a více, zákazník navíc neplatí žádné poštovné (dopravné)! (platí pro objednávky v rámci celé ČR)

MOŽNOSTI PLATBY

Při placení zboží nabízíme několik variant, z nichž si můžete vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Ať už si zvolíte formu platby jakoukoliv, vždy budete platit stejně!

1. Dobírka

- nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště.

2. Bankovní převod

- po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u m-Bank. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy k Vám zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce. Společně se zbožím obdržíte fakturu (daňový doklad).

UPOZORNĚNÍ:

V případě, že jste jako způsob platby zvolili bankovní převod, neplaťte ihned za objednávku předem. Naši pracovníci nejprve ověří dostupnost zboží a zašlou Vám výzvu k úhradě. Zboží je expedováno až po připsání částky na náš účet!

PŘECHOD VLASTNICKÉHO PRÁVA

Zboží až do úplného zaplacení zůstává majetkem prodejce.