Přeskočit navigaci

Nejsport.cz - E-shop se sportovním zbožím

Nákupní košík

CENA NÁKUPU:

0 Kč

0 položek

Kontaktujte nás

nejsport.cz

E-mail: nejsport(zavinac)nejsport.cz

Partneři


Vrácení zboží v 14-ti denní lhůtě

Jako internetový obchod si jsme vědomi „ komplikovanějšího“ výběru zboží, kdy nemá zákazník možnost vybrané zboží vyzkoušet. Může se proto lehce stát, že neodhadnete svou velikost, barvu či střih objednaného zboží a budete chtít toto zboží vrátit.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst.7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14-ti kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na daňovém dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Pokud se rozhodnete pro vrácení zboží, samozřejmě je přijmeme zpět a to při dodržení následujících podmínek:

  • Před samotným odesláním zboží musí zákazník o této skutečnosti informovat prodávajícího telefonicky nebo e-mailem nejsport@nejsport.cz
  • Zboží musí být neporušené, NEPOUŽITÉ, štítky nesmí být odstřiženy a v nepoškozeném originálním obalu (tzn. pokud byly např. boty dodány v krabici, musí být i tato krabice doručena nepoškozená/ v původním stavu tak, aby boty mohly být vráceny do naší nabídky!)

Kam zboží odeslat - vrátit?

NEJSPORT.CZ - David Urban
Tocháčkova 635
691 76 Šitbořice

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zásilku doporučujeme zaslat jako cenný balík (balík je pojištěn na udanou hodnotu zboží, které odesíláte a v případě ztráty nebo poškození balíku ho můžete na základě podacího lístku vyreklamovat!)

Upozorňujeme, že zboží zaslané na dobírku nebude převzato!!!

Požadované dokumenty:

  1. kopie faktury
  2. vyplněný protokol pro výměnu/vrácení zboží (protokol zasíláme po zkontaktování e-mailem)

____________________________________________________________________________

Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Po kontrole zaslaného zboží Vám bude v co nejkratším možném termínu zaslána zpět uhrazená částka (snížena o cenu poštovného - služba již proběhla) převodem na Váš bankovní účet, a to nejpozději do 30-ti dnů od doručení vraceného zboží.

Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího (kupujícímu nevzniká právo na proplacení nákladů spojených s přepravou zpět k prodávajícímu).

Dodržení 14-ti denní lhůty

Pro vrácení zboží je stanovená zákonná lhůta 14-ti kalendářních dní (nikoliv pracovních) od převzetí zboží spotřebitelem.

Lhůta začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.

Vychází-li poslední den lhůty na sobotu, neděli nebo svátek, je posledním dnem lhůty nejbližší další pracovní den.

Odstoupení od smlouvy musí být doručeno ve lhůtě, nestačí tedy jeho zaslání v poslední den lhůty. Odstoupení od smlouvy můžete zaslat také elektronicky na náš e-mail nejsport@nejsport.cz, do předmětu zprávy uveďte REKLAMACE.

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží.

Upozornění:

  • Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
  • Je možné vrátit i zboží použité, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.
  • Zákazník obdrží zpět své peníze nejpozději do 30-ti kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.