Přeskočit navigaci

Nejsport.cz - E-shop se sportovním zbožím

Nákupní košík

CENA NÁKUPU:

0 Kč

0 položek

Kontaktujte nás

nejsport.cz

E-mail: nejsport(zavinac)nejsport.cz

Partneři


Výměna zboží

Jako internetový obchod si jsme vědomi „ komplikovanějšího“ výběru zboží, kdy nemá zákazník možnost vybrané zboží vyzkoušet. Může se proto lehce stát, že neodhadnete svou velikost, barvu či střih objednaného zboží a budete chtít toto zboží vyměnit.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst.7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vyměnit bez udání důvodu, a to do 14-ti kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem.

Pokud se rozhodnete pro vrácení zboží, rádi Vám je vyměníme (za jinou velikost či jiné zboží) a to při dodržení následujících podmínek:

  • Před samotným odesláním zboží musí zákazník o této skutečnosti informovat prodávajícího telefonicky nebo e-mailem nejsport@nejsport.cz
  • Zboží musí být neporušené, NEPOUŽITÉ, štítky nesmí být odstřiženy a v nepoškozeném originálním obalu (tzn. pokud byly např. boty dodány v krabici, musí být i tato krabice doručena nepoškozená/ v původním stavu tak, aby boty mohly být vráceny do naší nabídky!)

Kam zboží odeslat ?

NEJSPORT.CZ - David Urban
Tocháčkova 635
691 76 Šitbořice

Zboží určené k výměně prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Zásilku doporučujeme zaslat jako cenný balík (balík je pojištěn na udanou hodnotu zboží, které odesíláte a v případě ztráty nebo poškození balíku ho můžete na základě podacího lístku vyreklamovat!)

Upozorňujeme, že zboží zaslané na dobírku nebude převzato!!!

Požadované dokumenty:

  1. kopie faktury
  2. vyplněný protokol pro výměnu/vrácení zboží (protokol zasíláme po zkontaktování e-mailem)

____________________________________________________________________________

Po kontrole zaslaného zboží Vám bude v co nejkratším možném termínu zasláno zboží nové.

Náklady na výměnu zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího (kupujícímu nevzniká právo na proplacení nákladů spojených s přepravou zpět k prodávajícímu).

Vyměněné zboží bude odesláno na adresu kupujícího na dobírku (tzn. na jeho náklady) a to za cenu poštovného pro ČR ve výši 98,- Kč.

Dodržení 14-ti denní lhůty

Pro vrácení zboží je stanovená zákonná lhůta 14-ti kalendářních dní (nikoliv pracovních) od převzetí zboží spotřebitelem.

Lhůta začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.

Vychází-li poslední den lhůty na sobotu, neděli nebo svátek, je posledním dnem lhůty nejbližší další pracovní den.