K nejčastějším ortopedickým obtížím patří zejména tzv. epikondylitida známá jako tenisový loket. Úlevu vám nejen při tomto stavu může přinést bandáž na loket.Využijete ji však i pro zpevnění a ochranu této partie během tréninku. Sportovní bandáž na loket proto představuje nezbytný doplněk pro každého milovníka pohybu. Další možné využití je při rehabilitaci po úrazu či po operačním zákroku. Použití loketní bandáže navíc ulevuje od bolesti. Bandá ......
K nejčastějším ortopedickým obtížím patří zejména tzv. epikondylitida známá jako tenisový loket. Úlevu vám nejen při tomto stavu může přinést bandáž na loket.Využijete ji však i pro zpevnění a ochranu této partie během tréninku. Sportovní bandáž na l ......

K nejčastějším ortopedickým obtížím patří zejména tzv. epikondylitida známá jako tenisový loket. Úlevu vám nejen při tomto stavu může přinést bandáž na loket.
Využijete ji však i pro zpevnění a ochranu této partie během tréninku. Sportovní bandáž na loket proto představuje nezbytný doplněk pro každého milovníka pohybu. Další možné využití je při rehabilitaci po úrazu či po operačním zákroku. Použití loketní bandáže navíc ulevuje od bolesti.

Bandáže na lokty se nejčastěji vyrábějí z neoprenu a vyznačují se anatomicky přesným tvarováním. Jsou nastavitelné. Proto se snadno navlékají a přinášejí pohodlí. 

Zobrazit více
Zobrazit méně