Běžecké pásy představují tradiční součást posiloven. V současné době je už ovšem možné si rovněž pořídit běžecký pás i do bytu.Díky nízké hlučnosti už navíc není problém pořídit si i běžecký pás do paneláku. K domácímu sportování přiblížily tyto stroje jednak příznivé ceny a jednak kompaktní rozměry. Skládací běžecký pás Lifefit® se pohodlně vejde do každého obývacího pokoje. Kdykoli vám tak pomůže shodit nadbytečné kilogramy i posílit kardiovas ......
Běžecké pásy představují tradiční součást posiloven. V současné době je už ovšem možné si rovněž pořídit běžecký pás i do bytu.Díky nízké hlučnosti už navíc není problém pořídit si i běžecký pás do paneláku. K domácímu sportování přiblížily tyto str ......

Běžecké pásy představují tradiční součást posiloven. V současné době je už ovšem možné si rovněž pořídit běžecký pás i do bytu.Díky nízké hlučnosti už navíc není problém pořídit si i běžecký pás do paneláku.

K domácímu sportování přiblížily tyto stroje jednak příznivé ceny a jednak kompaktní rozměry. Skládací běžecký pás Lifefit® se pohodlně vejde do každého obývacího pokoje. Kdykoli vám tak pomůže shodit nadbytečné kilogramy i posílit kardiovaskulární systém.

V základu si můžete vybrat motorový běžecký pás nebo jeho bezmotorovou variantu. Sami si tak můžete podle své fyzické kondice a aktuálního stavu vybat, zda upřednostníte běh či chůzi. Běhací pásy do bytu Lifefit® proto představují skvělou aktivitu pro všechny věkové kategorie.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?