Sníh a boby na sníh milují děti bez rozdílu věku. Zatímco ty větší se možná už raději budou prohánět na lyžích po sjezdovkách, ty menší ocení dětské boby na sníh. Pro batolata se skvěle hodí dětské boby pro nejmenší opatřené opěrkou a bezpečnostními pásy, větším dětem můžete pořídit klasické plastové boby nebo dětský bob podle jejich výběru – třeba s volantem. Mezi nejoblíbenější typ patří dětské boby Champion®. Tyto dětské boby jsou opatřeny ve ......
Sníh a boby na sníh milují děti bez rozdílu věku. Zatímco ty větší se možná už raději budou prohánět na lyžích po sjezdovkách, ty menší ocení dětské boby na sníh. Pro batolata se skvěle hodí dětské boby pro nejmenší opatřené opěrkou a bezpečnostními ......

Sníh a boby na sníh milují děti bez rozdílu věku. Zatímco ty větší se možná už raději budou prohánět na lyžích po sjezdovkách, ty menší ocení dětské boby na sníh. Pro batolata se skvěle hodí dětské boby pro nejmenší opatřené opěrkou a bezpečnostními pásy, větším dětem můžete pořídit klasické plastové boby nebo dětský bob podle jejich výběru – třeba s volantem.

Mezi nejoblíbenější typ patří dětské boby Champion®. Tyto dětské boby jsou opatřeny vestavěným sedátkem a určitě si je pamatujete i vy ze svého dětství. Boby Sulov® tohoto typu jsou kvalitní a odolné.

TIP pro vás: Vybíráme dětské sáňky a boby

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme dětské sáňky a boby

Vybíráme dětské sáňky a boby

Sáňky nebo boby patří k dětskému světu. O jejich pořízení ale rozhodují samozřejmě rodiče. Podle čeho vybrat ty nejlepší? V první fázi je potřeba se rozhodnout, jestli pořídit dítěti sáňky či boby. Rozhodujícím kritériem je hlavně věk dítěte.