K základnímu vybavení každého začínajícího i profesionálního boxera patří boxerské rukavice. Nabízíme klasické boxovací rukavice, stejně jako pytlové rukavice neboli pytlovky, což jsou ideální rukavice na boxovací pytel. Poslouží k nácviku správných úderů, ochrání ruce a dodají vám potřebnou tvrdost a švih. Rukavice na box SULOV® nabízíme v různých variantách i velikostech, dokonale propracované a z různých typů materiálů. Každý si u nás vybere ......
K základnímu vybavení každého začínajícího i profesionálního boxera patří boxerské rukavice. Nabízíme klasické boxovací rukavice, stejně jako pytlové rukavice neboli pytlovky, což jsou ideální rukavice na boxovací pytel. Poslouží k nácviku správných ......

K základnímu vybavení každého začínajícího i profesionálního boxera patří boxerské rukavice. Nabízíme klasické boxovací rukavice, stejně jako pytlové rukavice neboli pytlovky, což jsou ideální rukavice na boxovací pytel. Poslouží k nácviku správných úderů, ochrání ruce a dodají vám potřebnou tvrdost a švih.

Rukavice na box SULOV® nabízíme v různých variantách i velikostech, dokonale propracované a z různých typů materiálů. Každý si u nás vybere ty pravé, které mu pomohou stát se šampionem. K tomu samozřejmě prodáváme další doplňky pro boxery včetně bandáží, chráničů nebo lapů.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak začít boxovat doma

Jak začít boxovat doma

Zvažujete, že pustíte do boxu a rádi byste trénovali i doma? Poradíme vám, jaké vybavení si pořídit, do čeho se vyplatí investovat i jak se stát téměř profesionálním boxerem bez toho, aniž by vás všichni sousedi v paneláku začali nesnášet.