Háčky na maso jsou nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo často udí maso, ryby či klobásy. Použijete je ale i všude tam, kde je potřeba hygienicky a prakticky zavěsit maso – v chladírnách masa, v prodejnách masa a uzenin nebo v různých zpracovatelských závodech. Háčky na maso jsou opatřeny ostrým hrotem, díky kterému se maso snadno propíchne a následně pověsí. V sortimentu našich doplňků pro uzení naleznete kvalitní nerez ......
Háčky na maso jsou nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo často udí maso, ryby či klobásy. Použijete je ale i všude tam, kde je potřeba hygienicky a prakticky zavěsit maso – v chladírnách masa, v prodejnách masa a uzenin nebo v různ ......

Háčky na maso jsou nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo často udí maso, ryby či klobásy. Použijete je ale i všude tam, kde je potřeba hygienicky a prakticky zavěsit maso – v chladírnách masa, v prodejnách masa a uzenin nebo v různých zpracovatelských závodech.

Háčky na maso jsou opatřeny ostrým hrotem, díky kterému se maso snadno propíchne a následně pověsí. V sortimentu našich doplňků pro uzení naleznete kvalitní nerezové háčky do udírny vyrobené z oceli. Velikost háčku vybírejte vždy podle toho, jak velké kusy masa na ně budete věšet.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak funguje udírna

Jak funguje udírna

Po vlastní udírně touží řada lidí. Víte ale, které nejdůležitější informace byste si měli uvědomit před jejím pořízením? A které nejdůležitější poznatky musíte doslova mít v malíčku ohledně jejího fungování?