Karimatka by vám doma určitě neměla chybět. Nemusíte být žádný dobrodruh či nadšený sportovec, abyste ji využili mnoha způsoby. Např. karimatka na cvičení zajistí, že se nenachladíte od studeného povrchu, ochráníte svou naleštěnou podlahu a neotlačíte se při cvičení jogy. Nejvíce se karimatka používá na spaní ať již ve stanu při spaní pod širákem nebo doma jako nouzové řešení. Díky svým termoizolačním vlastnostem vás ochrání před chladem dokonce ......
Karimatka by vám doma určitě neměla chybět. Nemusíte být žádný dobrodruh či nadšený sportovec, abyste ji využili mnoha způsoby. Např. karimatka na cvičení zajistí, že se nenachladíte od studeného povrchu, ochráníte svou naleštěnou podlahu a neotlačít ......

Karimatka by vám doma určitě neměla chybět. Nemusíte být žádný dobrodruh či nadšený sportovec, abyste ji využili mnoha způsoby. Např. karimatka na cvičení zajistí, že se nenachladíte od studeného povrchu, ochráníte svou naleštěnou podlahu a neotlačíte se při cvičení jogy. Nejvíce se karimatka používá na spaní ať již ve stanu při spaní pod širákem nebo doma jako nouzové řešení.

Díky svým termoizolačním vlastnostem vás ochrání před chladem dokonce i když dáte karimatku do hamaky jako spodní vrstvu. Máme různé druhy karimatek - alumatky s hliníkovým povrchem, pěnové karimatky na pláž či cvičení a luxusní samonafukovací karimatky. Ty jsou ideální pokud máte rádi při spaní pohodlí. V naší nabídce najdete zástupce každého druhu karimatek za velmi dobrou cenu.

Zobrazit více
Zobrazit méně

7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.