Lahve na kolo české značky Lifefit poznáte podle originálního designu a vysoce kvalitního provedení. Vyrábíme cyklistické lahve s objemem od 350 ml /dětské/ až po 800 ml. Pro ty, kterým to nestačí jsme připravili cyklistický batoh s rezervoárem o objemu 1,5 litru. Hledáte zdravou láhev na kolo? Naše lahve jsou vyrobeny z měkčeného polyethylenu certifikovaného pro potravinářské použití, takže máte jistotu zdravotní nezávadnosti. Výhodou našich cy ......
Lahve na kolo české značky Lifefit poznáte podle originálního designu a vysoce kvalitního provedení. Vyrábíme cyklistické lahve s objemem od 350 ml /dětské/ až po 800 ml. Pro ty, kterým to nestačí jsme připravili cyklistický batoh s rezervoárem o obj ......

Lahve na kolo české značky Lifefit poznáte podle originálního designu a vysoce kvalitního provedení. Vyrábíme cyklistické lahve s objemem od 350 ml /dětské/ až po 800 ml. Pro ty, kterým to nestačí jsme připravili cyklistický batoh s rezervoárem o objemu 1,5 litru. Hledáte zdravou láhev na kolo? Naše lahve jsou vyrobeny z měkčeného polyethylenu certifikovaného pro potravinářské použití, takže máte jistotu zdravotní nezávadnosti.

Výhodou našich cyklistickým lahví je jejich použitelnost v jakémkoliv držáku na lahev, tj. i od jiného výrobce. Všechny barevné kombinace i velikosti lahví máme skladem k okamžitému odeslání.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.