Lapy na box či také boxerské lapy jsou neocenitelnou pomůckou při tréninku úderů i kopů. Používají se při nácviku techniky úderů nebo kopů, k trénování postřehu a rychlosti. Lapy na kopy mají v zadní části dva popruhy a držadlo pro snadné uchopení a zapření o tělo. Při tréninku úderů trenér ocení především prohnuté lapy, které lépe sedí na ruce. Tento typ lap se hodí pro trénink boxu, přípravě na mma i thai box. Lapy na box značky Sulov nabízíme ......
Lapy na box či také boxerské lapy jsou neocenitelnou pomůckou při tréninku úderů i kopů. Používají se při nácviku techniky úderů nebo kopů, k trénování postřehu a rychlosti. Lapy na kopy mají v zadní části dva popruhy a držadlo pro snadné uchopení a ......

Lapy na box či také boxerské lapy jsou neocenitelnou pomůckou při tréninku úderů i kopů. Používají se při nácviku techniky úderů nebo kopů, k trénování postřehu a rychlosti. Lapy na kopy mají v zadní části dva popruhy a držadlo pro snadné uchopení a zapření o tělo. Při tréninku úderů trenér ocení především prohnuté lapy, které lépe sedí na ruce. Tento typ lap se hodí pro trénink boxu, přípravě na mma i thai box.

Lapy na box značky Sulov nabízíme buď v oválném tvaru na ruce (úchop pětiprstou rukavicí s fixačním páskem) nebo jako bloky. Lapy jsou vyrobeny ze speciální syntetické kůže se zvýšenou odolností. Pro trénink s boxovacími lapami doporučujeme používat pytlové či boxerské rukavice.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak začít boxovat doma

Jak začít boxovat doma

Zvažujete, že pustíte do boxu a rádi byste trénovali i doma? Poradíme vám, jaké vybavení si pořídit, do čeho se vyplatí investovat i jak se stát téměř profesionálním boxerem bez toho, aniž by vás všichni sousedi v paneláku začali nesnášet.