Bruslení na ledních bruslích patří k oblíbeným zimním aktivitám. Nejenže se při bruslení skvěle uvolníte, ale zároveň posilujete svou fyzickou kondici a krásně vytvarujete dolní svalové partie. U bruslí na led je potřeba rozlišovat krasobrusle se zoubky , které se hodí spíše pro elegantní bruslení nebo trénink piruet a lední brusle na hokej , které jsou bez zoubků a uzpůsobeny rychlé, sportovní jízdě. Nejmenší začínající bruslaři se mohou učit n ......
Bruslení na ledních bruslích patří k oblíbeným zimním aktivitám. Nejenže se při bruslení skvěle uvolníte, ale zároveň posilujete svou fyzickou kondici a krásně vytvarujete dolní svalové partie. U bruslí na led je potřeba rozlišovat krasobrusle se zo ......

Bruslení na ledních bruslích patří k oblíbeným zimním aktivitám. Nejenže se při bruslení skvěle uvolníte, ale zároveň posilujete svou fyzickou kondici a krásně vytvarujete dolní svalové partie. U bruslí na led je potřeba rozlišovat krasobrusle se zoubky , které se hodí spíše pro elegantní bruslení nebo trénink piruet a lední brusle na hokej , které jsou bez zoubků a uzpůsobeny rychlé, sportovní jízdě. Nejmenší začínající bruslaři se mohou učit na tradičních dětských bruslích – kačenkách – se čtyřmi noži, pro větší děti a juniory jsou k dispozici nastavitelné dětské brusle na led, které s dětmi mohou růst i několik let.  

V našem e-shopu najdete kvalitní dámské, pánské i dětské brusle tradičních značek SULOV® a SportTeam® . Ženy si mohou udělat radost krásnými stylovými krasobruslemi s kožíškem, pánové zase sáhnou po hokejových ledních bruslích – kanadách. V nabídce nechybí ani náhradní tkaničky .

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak se naučit bruslit na ledu

Jak se naučit bruslit na ledu

Bruslení je oblíbená zimní aktivita. Je navíc nenáročná, potřebujete k ní pouze brusle a znalost správné techniky. Co byste o ní měli vědět a jak si vybrat ideální brusle?