Poslání helmy na kolo je jasné. Aby však cyklistická přilba skutečně dobře plnila svůj účel a ochránila vám hlavu v případě pádu nebo nehody, je dobré vsadit na kvalitní a odolný model. Při výběru helmy na kolo MTB to snad platí ještě víc. Při často adrenalinové jízdě v terénu potřebujeme, aby nám helma skutečně perfektně seděla na hlavě , měla pohodlné polstrování , dobře chránila, ale také větrala. MTB helmy jsou z toho důvodu o něco robust ......
Poslání helmy na kolo je jasné. Aby však cyklistická přilba skutečně dobře plnila svůj účel a ochránila vám hlavu v případě pádu nebo nehody, je dobré vsadit na kvalitní a odolný model. Při výběru helmy na kolo MTB to snad platí ještě víc. Při často ......

Poslání helmy na kolo je jasné. Aby však cyklistická přilba skutečně dobře plnila svůj účel a ochránila vám hlavu v případě pádu nebo nehody, je dobré vsadit na kvalitní a odolný model. Při výběru helmy na kolo MTB to snad platí ještě víc. Při často adrenalinové jízdě v terénu potřebujeme, aby nám helma skutečně perfektně seděla na hlavě , měla pohodlné polstrování , dobře chránila, ale také větrala.

MTB helmy jsou z toho důvodu o něco robustnější než běžné cyklistické helmy , vyznačují se pevnější konstrukcí a mohou tak být i o něco těžší. Většina z nich má také integrovaný nebo odnímatelný štít proti slunci . Ideální je, pokud zvolíte helmu, u které se dá variabilně upravovat obvod hlavy .

V sortimentu našich cyklistických potřeb Rulyt® si můžete vybrat MTB helmu v designu a velikosti přesně podle vašich představ. Příznivci freestylové jízdy jistě ocení také širokou nabídku freestylových přileb na skate.

TIP: Jak vybrat helmu na kolo?

Zobrazit více
Zobrazit méně