K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE. Čím víc vrstev a větší tloušťka tím přináší lepší komfort a dá se o nich mluvit jako o pěnových karimatkách na zimu. Pěnová karimatka se dá doplnit i alumatkou z naší nabídky čímž ještě více zlepší ......
K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE ......

K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE. Čím víc vrstev a větší tloušťka tím přináší lepší komfort a dá se o nich mluvit jako o pěnových karimatkách na zimu.

Pěnová karimatka se dá doplnit i alumatkou z naší nabídky čímž ještě více zlepšíte její izolační vlastnosti. Zároveň zabráníte zbytečnému zašpinění pěnové podložky od špinavé země.

Zobrazit více
Zobrazit méně

7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.