Samonafukovací karimatky Sulov® vám zajistí vysoké pohodlí při spaní ve stanu i pod širákem. Pro svou skladnost se používají i pro jednorázové přespání např. u přátel apod. Platí, že čím silnější je nafukovací karimatka tím je pohodlnější. V naší nabídce najdete tloušťky od 2,5 - 5 cm. Jak funguje samonafukovací karimatka? Zcela jednoduše, stačí ji rozložit na zem a ona sama si přes široké póry a přes otevřený ventil nasaje potřebný vzduch. Pro ......
Samonafukovací karimatky Sulov® vám zajistí vysoké pohodlí při spaní ve stanu i pod širákem. Pro svou skladnost se používají i pro jednorázové přespání např. u přátel apod. Platí, že čím silnější je nafukovací karimatka tím je pohodlnější. V naší nab ......

Samonafukovací karimatky Sulov® vám zajistí vysoké pohodlí při spaní ve stanu i pod širákem. Pro svou skladnost se používají i pro jednorázové přespání např. u přátel apod. Platí, že čím silnější je nafukovací karimatka tím je pohodlnější. V naší nabídce najdete tloušťky od 2,5 - 5 cm. Jak funguje samonafukovací karimatka?

Zcela jednoduše, stačí ji rozložit na zem a ona sama si přes široké póry a přes otevřený ventil nasaje potřebný vzduch. Pro dostatečnou tvrdost ji pak jen trochu dofouknete a uzavřete ventil.

V tom je právě kouzlo samonafukovacích karimatek, že se vyhnete namáhavému nafukování jako u klasických matrací. Ve složeném stavu je karimatka velmi lehká a skladná, takže ji snadno přibalíte sebou. Odolné nafukovací karimatky pak můžete použít i při ležení na pláži a zapomenout na otlačená záda.

Zobrazit více
Zobrazit méně

7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.