Pro zimní radovánky ve sněhu se mimo klasických kluzáků hodí i stabilní dřevěné sáňky pro děti z dob našich prarodičů. I když někomu mohou sáňky připadat retro, vězte, že vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Dětské sáňky značky SULOV® překvapí svým neotřelým vzhledem, díky atypické konstrukci z ohýbaného dřeva. Vašim dětem se bude nejen snadno sjíždět zasněžený svah, ale díky vyplétanému sedadlu sáněk budou v pohodlí a nepromoknou. Pokud plánujete ......
Pro zimní radovánky ve sněhu se mimo klasických kluzáků hodí i stabilní dřevěné sáňky pro děti z dob našich prarodičů. I když někomu mohou sáňky připadat retro, vězte, že vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Dětské sáňky značky SULOV® překvapí svým neo ......

Pro zimní radovánky ve sněhu se mimo klasických kluzáků hodí i stabilní dřevěné sáňky pro děti z dob našich prarodičů. I když někomu mohou sáňky připadat retro, vězte, že vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Dětské sáňky značky SULOV® překvapí svým neotřelým vzhledem, díky atypické konstrukci z ohýbaného dřeva. Vašim dětem se bude nejen snadno sjíždět zasněžený svah, ale díky vyplétanému sedadlu sáněk budou v pohodlí a nepromoknou.

Pokud plánujete pořídit sáňky pro nejmenší děti, zvažte výběr modelu s praktickou ohrádkou pro zamezení nepříjemných úrazů. Doporučujeme oblíbené dětské sáňky Kamzík či neméně známé boby Champion®. Jako levnější alternativa pak mohou sloužit oblíbené plastové kluzáky.

TIP pro vás: Vybíráme dětské sáňky a boby

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme dětské sáňky a boby

Vybíráme dětské sáňky a boby

Sáňky nebo boby patří k dětskému světu. O jejich pořízení ale rozhodují samozřejmě rodiče. Podle čeho vybrat ty nejlepší? V první fázi je potřeba se rozhodnout, jestli pořídit dítěti sáňky či boby. Rozhodujícím kritériem je hlavně věk dítěte.