Fitness ručník se stane vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem na cesty do posilovny. Zde by měl být tento doplněk samozřejmý především z hygienických důvodů. Na ručník do posilovny si zásadně sedáme nebo leháme kvůli potu, který je ve „fitku“ všudypřítomný. Rychleschnoucí sportovní ručník, nazývaný též fitness ručník, je ale užitečným doplňkem nejen pro sportovce. Vzít si ho můžete třeba i na pláž nebo kamkoli na cesty.Hlavní výhodou spo ......
Fitness ručník se stane vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem na cesty do posilovny. Zde by měl být tento doplněk samozřejmý především z hygienických důvodů. Na ručník do posilovny si zásadně sedáme nebo leháme kvůli potu, který je ve „fitku“ ......

Fitness ručník se stane vaším nepostradatelným každodenním pomocníkem na cesty do posilovny. Zde by měl být tento doplněk samozřejmý především z hygienických důvodů. Na ručník do posilovny si zásadně sedáme nebo leháme kvůli potu, který je ve „fitku“ všudypřítomný.

Rychleschnoucí sportovní ručník, nazývaný též fitness ručník, je ale užitečným doplňkem nejen pro sportovce. Vzít si ho můžete třeba i na pláž nebo kamkoli na cesty.
Hlavní výhodou sportovních ručníků je totiž to, že jsou savé, velmi rychle schnou a vyznačují se nižší gramáží. Současně jsou rychleschnoucí fitness ručníky velmi komfortní a příjemné na dotek. Dáno je to především použitým materiálem. Obvykle se sportovní ručník vyrábí z mikrovlákna. 

Zobrazit více
Zobrazit méně