Brašny na kolo představují praktický doplněk pro každého cyklistu. Slouží pro přepravu drobností i větších nezbytností. Umístit je můžete pod sedlo, na nosič, řídítka i rám. Cyklistická brašna představuje neocenitelného pomocníka do města i do přírody. Provedení záleží na materiálu, městské modely nabídnou spíše designové provedení, které klade důraz na lehkost a snadnou přenosnost. Cyklobrašny na turistiku by zase měly být adekvátně odolné, vodo ......
Brašny na kolo představují praktický doplněk pro každého cyklistu. Slouží pro přepravu drobností i větších nezbytností. Umístit je můžete pod sedlo, na nosič, řídítka i rám. Cyklistická brašna představuje neocenitelného pomocníka do města i do přírod ......

Brašny na kolo představují praktický doplněk pro každého cyklistu. Slouží pro přepravu drobností i větších nezbytností. Umístit je můžete pod sedlo, na nosič, řídítka i rám. Cyklistická brašna představuje neocenitelného pomocníka do města i do přírody. Provedení záleží na materiálu, městské modely nabídnou spíše designové provedení, které klade důraz na lehkost a snadnou přenosnost. Cyklobrašny na turistiku by zase měly být adekvátně odolné, vodotěsné a vyznačovat se lepenými švy.

TIP: Vybíráme brašny na kolo

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme brašny na kolo

Vybíráme brašny na kolo

Při jízdě na kole je jednou z nejdůležitějších věcí vhodné vybavení, které vám umožní pohodlně a bezpečně přepravovat Vaše věci. Brašny na kolo jsou výborným řešením, které vám poskytne dostatek úložného prostoru, a zároveň rozloží váhu tak, aby byla vyvážená na obou stranách.


Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.