Brašny na kolo snadno pojmou důležité vybavení, které chcete mít na kole vždy při sobě. Modely určené k umístění na kolo představují také vysoce komfortní variantu, která vám umožní sundat ze zad batoh. To oceníte nejen za delších vyjížděk. Jednotlivé brašny lze umístit pod sedlo, do rámu nebo na řídítka. Ve vaší cyklovýbavě by určitě neměla chybět alespoň varianta k umístění pod sedlo. Vejdou se do ní nutné pomůcky k základnímu ošetření drobnýc ......
Brašny na kolo snadno pojmou důležité vybavení, které chcete mít na kole vždy při sobě. Modely určené k umístění na kolo představují také vysoce komfortní variantu, která vám umožní sundat ze zad batoh. To oceníte nejen za delších vyjížděk. Jednotli ......

Brašny na kolo snadno pojmou důležité vybavení, které chcete mít na kole vždy při sobě. Modely určené k umístění na kolo představují také vysoce komfortní variantu, která vám umožní sundat ze zad batoh. To oceníte nejen za delších vyjížděk.

Jednotlivé brašny lze umístit pod sedlo, do rámu nebo na řídítka. Ve vaší cyklovýbavě by určitě neměla chybět alespoň varianta k umístění pod sedlo. Vejdou se do ní nutné pomůcky k základnímu ošetření drobných úrazů nebo nezbytnosti pro opravu kola.

Odložte tak alespoň na pár okamžiků své domácí fitness vybavení a pokud vám to počasí umožní, vydejte se vstříc krásám naší vlasti právě na kole.

Zobrazit více
Zobrazit méně