Golfové bagy slouží pro praktické uskladnění veškerých vašich nezbytností na golfu. Očekávat je proto od nich nutné především praktičnost. Zejména holím musí bag poskytnout požadovanou úroveň ochrany. Existuje dokonce několik typů, tím základním například je tzv. pencil bag. Bag na golf tak využije amatér i profesionál. Kdo si zejména na větším hřišti nechce své vybavení nosit sám, určitě se mu bude hodit také golfový vozík. TIP: Vyznáte se v go ......
Golfové bagy slouží pro praktické uskladnění veškerých vašich nezbytností na golfu. Očekávat je proto od nich nutné především praktičnost. Zejména holím musí bag poskytnout požadovanou úroveň ochrany. Existuje dokonce několik typů, tím základním např ......

Golfové bagy slouží pro praktické uskladnění veškerých vašich nezbytností na golfu. Očekávat je proto od nich nutné především praktičnost. Zejména holím musí bag poskytnout požadovanou úroveň ochrany. Existuje dokonce několik typů, tím základním například je tzv. pencil bag. Bag na golf tak využije amatér i profesionál. Kdo si zejména na větším hřišti nechce své vybavení nosit sám, určitě se mu bude hodit také golfový vozík.

TIP: Vyznáte se v golfových holích x Jak začít s golfem

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vyznáte se v golfových holích?

Vyznáte se v golfových holích?

Golf představuje velmi oblíbený sport. Nejdůležitější jsou pro něj především golfové hole. Jak a podle čeho je vybrat? Pravidla golfu určují, že v tzv. bagu hráč může mít až 14 holí. Pro zkušeného golfistu jde o optimální počet, začátečník si ale určitě vystačí s mnohem méně rozmanitou sestavou. To znamená, že vám může stačit tzv. půlset, ve kterém je 6 až 7 holí. 


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.