Golfové příslušenství tvoří řadu užitečných doplňků, bez kterých se žádný golfista neobejde. Být to mohou například týčka, vypichovátka, markovátka, ale také držáky na score karty a řada dalších nezbytností. I zdánlivé detaily totiž rozhodují o výsledku hry nebo minimálně o požitku z ní. A samozřejmě potřebujete na hřiště rovněž vhodné oblečení a boty. Golfové doplňky mohou zahrnovat také praktické deštníky a další užitečné prvky. TIP: Jak začít ......
Golfové příslušenství tvoří řadu užitečných doplňků, bez kterých se žádný golfista neobejde. Být to mohou například týčka, vypichovátka, markovátka, ale také držáky na score karty a řada dalších nezbytností. I zdánlivé detaily totiž rozhodují o výsle ......

Golfové příslušenství tvoří řadu užitečných doplňků, bez kterých se žádný golfista neobejde. Být to mohou například týčka, vypichovátka, markovátka, ale také držáky na score karty a řada dalších nezbytností. I zdánlivé detaily totiž rozhodují o výsledku hry nebo minimálně o požitku z ní. A samozřejmě potřebujete na hřiště rovněž vhodné oblečení a boty. Golfové doplňky mohou zahrnovat také praktické deštníky a další užitečné prvky.

TIP: Jak začít s golfem x Vyznáte se v golfových holích?

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vyznáte se v golfových holích?

Vyznáte se v golfových holích?

Golf představuje velmi oblíbený sport. Nejdůležitější jsou pro něj především golfové hole. Jak a podle čeho je vybrat? Pravidla golfu určují, že v tzv. bagu hráč může mít až 14 holí. Pro zkušeného golfistu jde o optimální počet, začátečník si ale určitě vystačí s mnohem méně rozmanitou sestavou. To znamená, že vám může stačit tzv. půlset, ve kterém je 6 až 7 holí. 


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.