Gelové rukavice na kolo výrazně oceníte hlavně při jízdě v terénu nebo na nerovném povrchu. V naší nabídce najdete nejen tento typ ale také klasické bezprsté cyklistické rukavice s protiskluznou dlaňovou částí a vrchní prodyšnou. V naší modelové řadě českých cyklo rukavic Sulov® a Truly® najdete rukavice pro muže i ženy, děti či seniory.  Pokud hledáte cyklistické rukavice proti brnění rukou, vyzkoušejte cyklo rukavice s gelovou výplní, které za ......
Gelové rukavice na kolo výrazně oceníte hlavně při jízdě v terénu nebo na nerovném povrchu. V naší nabídce najdete nejen tento typ ale také klasické bezprsté cyklistické rukavice s protiskluznou dlaňovou částí a vrchní prodyšnou. V naší modelové řadě ......

Gelové rukavice na kolo výrazně oceníte hlavně při jízdě v terénu nebo na nerovném povrchu. V naší nabídce najdete nejen tento typ ale také klasické bezprsté cyklistické rukavice s protiskluznou dlaňovou částí a vrchní prodyšnou. V naší modelové řadě českých cyklo rukavic Sulov® a Truly® najdete rukavice pro muže i ženy, děti či seniory. 

Pokud hledáte cyklistické rukavice proti brnění rukou, vyzkoušejte cyklo rukavice s gelovou výplní, které zabrání nechtěným otřesům při jízdě. Dobře vybrané rukavice ochrání vaše dlaně před mozoly z jízdy, odřeninami při pádu a zabrání proklouznutí dlaní na řidítkách.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.