Alumatky představují levnou a lehkou podložku potaženou hliníkovým povrchem. Výhodou alumatky je pak skvělá izolace před chladem od země i horkem od slunce. Použití alumatky je velmi široké. Můžete se setkat s jejím nasazením na přední sklo automobilu, které pak chrání před sluncem i zimou. Alumatka do hamaky pak zajistí, že při spaní nenastydnete od studeného větru. Díky svém nízké váze ji snadno sbalíte na pláž, piknik v trávě či jakoukoliv j ......
Alumatky představují levnou a lehkou podložku potaženou hliníkovým povrchem. Výhodou alumatky je pak skvělá izolace před chladem od země i horkem od slunce. Použití alumatky je velmi široké. Můžete se setkat s jejím nasazením na přední sklo automobil ......

Alumatky představují levnou a lehkou podložku potaženou hliníkovým povrchem. Výhodou alumatky je pak skvělá izolace před chladem od země i horkem od slunce. Použití alumatky je velmi široké. Můžete se setkat s jejím nasazením na přední sklo automobilu, které pak chrání před sluncem i zimou. Alumatka do hamaky pak zajistí, že při spaní nenastydnete od studeného větru.

Díky svém nízké váze ji snadno sbalíte na pláž, piknik v trávě či jakoukoliv jinou aktivitu, kde potřebujete izolovat od chladné země. V naší nabídce najdete několik rozměrů kvalitních alumatek Rulyt.

Zobrazit více
Zobrazit méně

7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.