Helmy na kolo jsou v dnešním provozu v podstatě nutností pro každého cyklistu. Cyklistická přilba na kolo je navržena tak, aby ochránila vaši hlavu při případném pádu a tím vám může zachránit život. V naší nabídce naleznete cyklistické helmy z vysoce kvalitních materiálů naší značky Sulov®. Každá helma na kolo je navržena nejen s ohledem na bezpečnost ale také pohodlí uživatele - tj. přilby jsou lehké a vzdušné s polstrováním. Všechny cyklo helm ......
Helmy na kolo jsou v dnešním provozu v podstatě nutností pro každého cyklistu. Cyklistická přilba na kolo je navržena tak, aby ochránila vaši hlavu při případném pádu a tím vám může zachránit život. V naší nabídce naleznete cyklistické helmy z vysoce ......

Helmy na kolo jsou v dnešním provozu v podstatě nutností pro každého cyklistu. Cyklistická přilba na kolo je navržena tak, aby ochránila vaši hlavu při případném pádu a tím vám může zachránit život. V naší nabídce naleznete cyklistické helmy z vysoce kvalitních materiálů naší značky Sulov®. Každá helma na kolo je navržena nejen s ohledem na bezpečnost ale také pohodlí uživatele - tj. přilby jsou lehké a vzdušné s polstrováním.

Všechny cyklo helmy v naší nabídce splňují přísné bezpečnostní normy. Děti pak jistě ocení originální dětský design, díky kterému budou helmu na kole nosit bez odmlouvání. Zajímají vás moderní cyklistické helmy se světlem - i takovou u nás najdete. Je vybavena předním a zadním LED osvětlením. Hodí se nejen při jízdě na kole a také jako přilba na skateboard nebo jiné podobné sporty.

TIP: Vybíráme helmu na kolo

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.