Na e-shopu nejsport.cz probíhá řada atraktivních akcí a doprovodných služeb, které vám umožní ušetřit na nákupech a získat zajímavé dárky. Zde je přehled pravidel a možností, které vám nabízíme: Slevové akce: Použití slevového kuponu: Na jeden nákup lze uplatnit pouze jeden slevový kupon. Kupony nelze kombinovat ani sčítat s dalšími slevami na již zlevněné zboží. Zvýhodněná cena: Vedle původní ceny, která je vždy přeškrtnutá, je uvedena ......
Na e-shopu nejsport.cz probíhá řada atraktivních akcí a doprovodných služeb, které vám umožní ušetřit na nákupech a získat zajímavé dárky. Zde je přehled pravidel a možností, které vám nabízíme: Slevové akce: Použití slevového kuponu: Na jede ......

Na e-shopu nejsport.cz probíhá řada atraktivních akcí a doprovodných služeb, které vám umožní ušetřit na nákupech a získat zajímavé dárky. Zde je přehled pravidel a možností, které vám nabízíme:

 1. Slevové akce:

  • Použití slevového kuponu: Na jeden nákup lze uplatnit pouze jeden slevový kupon. Kupony nelze kombinovat ani sčítat s dalšími slevami na již zlevněné zboží.
  • Zvýhodněná cena: Vedle původní ceny, která je vždy přeškrtnutá, je uvedena cena zvýhodněná.
 2. Dárkové akce:

  • Při nákupu můžete získat jeden nebo více dárků, přičemž si v některých případech můžete z více možností vybrat.
  • V případě vrácení zboží je nutné vrátit i příslušný dárek. Pokud dárek nevrátíte, bude z vrácené částky odečtena jeho běžná prodejní cena.
 3. Výprodej:

  • Některé výprodejové akce mohou být podmíněny osobním odběrem nebo jinými specifickými podmínkami.
  • Na výprodejové zboží se stále vztahuje standardní 2-letá záruka, pokud není specifikováno jinak.

Platnost a období akcí:

 • Doba platnosti jednotlivých akcí je vždy jasně definována, buď určitým obdobím, nebo do vyprodání zásob. Rozhodnutí o podmínkách akce je na majiteli e-shopu.
Zobrazit více
Zobrazit méně