Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally. Zapojit do tréninku overball má řadu výhod. Jde především o zvýšení svalové síly a snížení napětí. Tato pomůcka se podílí na komplexním posílení různých svalových skupin včetně těch, které jsou zodpověd ......
Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally. Za ......

Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally.

Zapojit do tréninku overball má řadu výhod. Jde především o zvýšení svalové síly a snížení napětí. Tato pomůcka se podílí na komplexním posílení různých svalových skupin včetně těch, které jsou zodpovědné za stabilizaci hlavy a trupu.

Míč na cvičení dokáže ulevit například od bolestí zad. Pokud jej využijete namísto klasické židle, zlepšíte si rovněž stabilitu a koordinaci. Gymnastické míče na trh dodává řada výrobců. Pokud chcete mít jistotu kvality, spolehněte se především na overball značky Lifefit.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?