Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu. Podložky na cvičení lze doporučit i z hlediska bezpečnosti. Znatelně totiž snižují riziko uklouznutí, a tedy i zranění. S ohledem na typ aktivit je potřeba volit především adekvátní velikost a tloušťku. Za nejvíce univerzální pak bývají považ ......
Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu. Podložky na cvičení lze doporučit i z hled ......

Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu.

Podložky na cvičení lze doporučit i z hlediska bezpečnosti. Znatelně totiž snižují riziko uklouznutí, a tedy i zranění. S ohledem na typ aktivit je potřeba volit především adekvátní velikost a tloušťku. Za nejvíce univerzální pak bývají považovány praktické skládací podložky na cvičení. Vybírat můžete nejen ze široké škály provedení, ale i u různých značek. Zvolte například kvalitní podložku na cvičení Lifefit®.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Léto klepe na dveře, ale vaše forma ještě není úplně plavková? Není třeba panikařit a ihned pořizovat permici do fitka. Vyladíte ji i doma s dobře postaveným tréninkem, který vám pomůže shodit nadbytečná kila dolů. 

Zdravá a udržitelná cesta za fit postavou stojí na třech pilířích – strava, pohyb a regenerace. Ačkoliv lze zhubnout pouze omezením přísunu kalorií a díky tomu se dostat do kalorického deficitu, bez pravidelného pohybu a patřičného odpočinku se svaly nevytvarují a nejlepší je proto zařadit nějaký ten trénink.


Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?