Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu. Podložky na cvičení lze doporučit i z hlediska bezpečnosti. Znatelně totiž snižují riziko uklouznutí, a tedy i zranění. S ohledem na typ aktivit je potřeba volit především adekvátní velikost a tloušťku. Za nejvíce univerzální pak bývají považ ......
Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu. Podložky na cvičení lze doporučit i z hled ......

Podložka na cvičení má význam především z hlediska tlumení nárazů. Tím chrání vaše klouby a zároveň i případně eliminuje hlučnost. Využijete ji při posilování, pilates, speciální typ se pak používá na jógu.

Podložky na cvičení lze doporučit i z hlediska bezpečnosti. Znatelně totiž snižují riziko uklouznutí, a tedy i zranění. S ohledem na typ aktivit je potřeba volit především adekvátní velikost a tloušťku. Za nejvíce univerzální pak bývají považovány praktické skládací podložky na cvičení. Vybírat můžete nejen ze široké škály provedení, ale i u různých značek. Zvolte například kvalitní podložku na cvičení Lifefit®.

Zobrazit více
Zobrazit méně

7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?