Protiskluzové podložky na cvičení vám umožní cvičit jógu nebo pilates můžete i na tvrdé zemi. Pořízením kvalitní pěnové fitness podložky na cvičení si pojistíte nejen komfort při vaší pravidelné kondiční lekci, ale také bezpečnost při cvičení na podložce. Podložky na cvičení naší vlastní značky Lifefit jsou opatřeny zdravotně nezávadným protiskluzovým povrchem , takže vám nic neuklouzne ani při sebenáročnější jógové ásaně.

Navíc se na nich dá i krásně relaxovat. Protiskluzové fitness podložky jsou uzpůsobeny druhu pohybové aktivity, nabízíme proto samostatné podložky na cvičení gymnastiky či aerobik i speciální podložky na cvičení jógy. Vybrat si můžete z různých velikostí dle tloušťky a rozličných barevných variant.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?