Golfové potřeby zahrnují vše, co byste mohli potřebovat, pokud se budete chtít začít věnovat tomuto noblesnímu sportu. Nejdůležitější je především set golfových holí. Golfisté se ale neobejdou i bez řady dalších součástí, jako jsou míčky, rukavice či tašky na golf. Mimo to se vám v rámci golfové výbavy rozhodně budou hodit i četné doplňky, jako jsou vypichovátka a markovátka nebo spiky na golfové boty. TIP: Vyznáte se v golfových holích x Jak za ......
Golfové potřeby zahrnují vše, co byste mohli potřebovat, pokud se budete chtít začít věnovat tomuto noblesnímu sportu. Nejdůležitější je především set golfových holí. Golfisté se ale neobejdou i bez řady dalších součástí, jako jsou míčky, rukavice či ......

Golfové potřeby zahrnují vše, co byste mohli potřebovat, pokud se budete chtít začít věnovat tomuto noblesnímu sportu. Nejdůležitější je především set golfových holí. Golfisté se ale neobejdou i bez řady dalších součástí, jako jsou míčky, rukavice či tašky na golf. Mimo to se vám v rámci golfové výbavy rozhodně budou hodit i četné doplňky, jako jsou vypichovátka a markovátka nebo spiky na golfové boty.

TIP: Vyznáte se v golfových holích x Jak začít s golfem

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vyznáte se v golfových holích?

Vyznáte se v golfových holích?

Golf představuje velmi oblíbený sport. Nejdůležitější jsou pro něj především golfové hole. Jak a podle čeho je vybrat? Pravidla golfu určují, že v tzv. bagu hráč může mít až 14 holí. Pro zkušeného golfistu jde o optimální počet, začátečník si ale určitě vystačí s mnohem méně rozmanitou sestavou. To znamená, že vám může stačit tzv. půlset, ve kterém je 6 až 7 holí. 


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.