Bezpečnostní zámek na kolo značky Sulov® nebo Lifefit® zajistí vašemu kolu bezpečí a zároveň nezabere moc místa. Některé modely lankových zámků na kolo jsou tvořeny výrazným zámkem s kódem a vysouvacím lankem, které je standardně uschované uvnitř zámku. Klasikou jsou pak naše kódové zámky na kolo s ocelovým lankem v plastovém pouzdře v několika délkách. Tloušťka ocelového lanka je pak od 5 mm do 18 mm u našeho panceřovaného zámku na kolo - MS-23 ......
Bezpečnostní zámek na kolo značky Sulov® nebo Lifefit® zajistí vašemu kolu bezpečí a zároveň nezabere moc místa. Některé modely lankových zámků na kolo jsou tvořeny výrazným zámkem s kódem a vysouvacím lankem, které je standardně uschované uvnitř zám ......

Bezpečnostní zámek na kolo značky Sulov® nebo Lifefit® zajistí vašemu kolu bezpečí a zároveň nezabere moc místa. Některé modely lankových zámků na kolo jsou tvořeny výrazným zámkem s kódem a vysouvacím lankem, které je standardně uschované uvnitř zámku. Klasikou jsou pak naše kódové zámky na kolo s ocelovým lankem v plastovém pouzdře v několika délkách.

Tloušťka ocelového lanka je pak od 5 mm do 18 mm u našeho panceřovaného zámku na kolo - MS-230186. Většina zámků na kolo je uzamykána pomocí klíče. Kromě kol se naše bezpečnostní zámky uplatní i při zamykání kufrů, koloběžek či motorek.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.