Myslíte to s cyklistickou vážně? Pak by vám neměl doma chybět kvalitní cyklistický dres na kolo z funkčního materiálu. Právě takové cyklo dresy najdete i v naší nabídce. Kromě samotných dresů na kolo si můžete vybrat i krátké cyklistické kalhoty také z funkčních materiálů. Samozřejmostí jsou individuální střihy pro pánské a dámské cyklodresy s originálním motivem značky Sulov®. Praktické prodloužení zad zajistí, že vám při jízdě nebude táhnout n ......
Myslíte to s cyklistickou vážně? Pak by vám neměl doma chybět kvalitní cyklistický dres na kolo z funkčního materiálu. Právě takové cyklo dresy najdete i v naší nabídce. Kromě samotných dresů na kolo si můžete vybrat i krátké cyklistické kalhoty také ......

Myslíte to s cyklistickou vážně? Pak by vám neměl doma chybět kvalitní cyklistický dres na kolo z funkčního materiálu. Právě takové cyklo dresy najdete i v naší nabídce. Kromě samotných dresů na kolo si můžete vybrat i krátké cyklistické kalhoty také z funkčních materiálů. Samozřejmostí jsou individuální střihy pro pánské a dámské cyklodresy s originálním motivem značky Sulov®.

Praktické prodloužení zad zajistí, že vám při jízdě nebude táhnout na záda a v kapsičkách pak můžete uložit drobné předměty. Materiál, z kterého jsou cyklistické dresy vyrobeny dobře odvádí pot a po propocení velmi rychle schne. Pojede se vám tak lépe než v obyčejném bavlněném tričku.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.