Elektrické jednokolky Eljet patří podobně jako kolonožky mezi mezi aktuálně moderní dopravní prostředek do města či na cyklostezku. Elektro jednokolku ovládáte pomocí gyroskopu, který reaguje na váš pohyb dopředu či dozadu. Zatáčení již řešíte náklonem do boku. Výhody elektrických jednokolek Eljet Výhodou gyroskopických jednokolek Eljet je nízká váha cca 12 kg díky odlehčené konstrukci a také odnímatelná baterie, která na jedno nabití umožní do ......
Elektrické jednokolky Eljet patří podobně jako kolonožky mezi mezi aktuálně moderní dopravní prostředek do města či na cyklostezku. Elektro jednokolku ovládáte pomocí gyroskopu, který reaguje na váš pohyb dopředu či dozadu. Zatáčení již řešíte náklon ......

Elektrické jednokolky Eljet patří podobně jako kolonožky mezi mezi aktuálně moderní dopravní prostředek do města či na cyklostezku. Elektro jednokolku ovládáte pomocí gyroskopu, který reaguje na váš pohyb dopředu či dozadu. Zatáčení již řešíte náklonem do boku.

Výhody elektrických jednokolek Eljet

Výhodou gyroskopických jednokolek Eljet je nízká váha cca 12 kg díky odlehčené konstrukci a také odnímatelná baterie, která na jedno nabití umožní dojezd až 20 kg – dle modelu.

Obáváte se jízdy v dešti? Nemusíte elektrická jednokolka má voděodolnou konstrukci a nerozhází ji ani mokrá cesta s kalužemi. Pro jízdu v noci nebo horších světelných podmínkách je vybavena výkonným LED osvětlením.

Jak je to s legislativou u elektrických jednokolek?

Jízdě jednokolky na silnici se věnuje paragraf 60a. V něm se dozvíte, že s elektrickou jednokolkou můžete jezdit po chodníku nebo cyklostezce rychlostí, která nepřekračuje rychlost chůze. Je doporučeno jezdit v odděleném pruhu a pokud na silnici není tak po levé krajnici, podobně jako u chodců.

Vychytávky elektro jednokolek Eljet

U el. jednokolek Eljet jistě oceníte funkci dobíjení baterie pomocí rekuperace při jízdě z kopce nebo při brždění. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit dojezd jednokolky.

Víte, že jednokolku Eljet můžete použít i jako powerbanku? Dochází vám šťáva v telefonu nebo tabletu? Stačí zapojit napájecí kabel do slotu na elektrické jednokolce a nechat jej dobít.

PORADNA: Jak vybrat elektrickou jednokolku

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak vybrat elektrickou jednokolku

Jak vybrat elektrickou jednokolku

Vybrat elektrickou jednokolku, která vyhoví našim potřebám, je mnohem složitější, než se zdá. Záleží na tom, v jakém terénu budeme jezdit, stejně jako na naší výšce a váze. V tomto článku najdete vše potřebné, abyste si vybrali tu nejvhodnější elektrickou jednokolku, která splní všechna vaše očekávání.