Golfové sety jsou tvořeny již připraveným výběrem holí. Tuto možnost tak často volí začínající hráči, kteří si nechtějí zatím pořizovat jednotlivé druhy podle vlastního výběru. Základní provedení zpravidla tvoří driver, fairwayové dřevo, hybrid, železa, wedge a putter. Prakticky si tím můžete nejprve vyzkoušet, jestli vás golf jako sport zaujme. Pak můžete uvažovat o pořízení soupravy na golf navržené na míru přímo vám. Taková sestava je pochopit ......
Golfové sety jsou tvořeny již připraveným výběrem holí. Tuto možnost tak často volí začínající hráči, kteří si nechtějí zatím pořizovat jednotlivé druhy podle vlastního výběru. Základní provedení zpravidla tvoří driver, fairwayové dřevo, hybrid, žele ......

Golfové sety jsou tvořeny již připraveným výběrem holí. Tuto možnost tak často volí začínající hráči, kteří si nechtějí zatím pořizovat jednotlivé druhy podle vlastního výběru. Základní provedení zpravidla tvoří driver, fairwayové dřevo, hybrid, železa, wedge a putter. Prakticky si tím můžete nejprve vyzkoušet, jestli vás golf jako sport zaujme. Pak můžete uvažovat o pořízení soupravy na golf navržené na míru přímo vám. Taková sestava je pochopitelně nejen více přizpůsobena, ale i dražší.

TIP: Jak začít s golfem x Vyznáte se v golfových holích?

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vyznáte se v golfových holích?

Vyznáte se v golfových holích?

Golf představuje velmi oblíbený sport. Nejdůležitější jsou pro něj především golfové hole. Jak a podle čeho je vybrat? Pravidla golfu určují, že v tzv. bagu hráč může mít až 14 holí. Pro zkušeného golfistu jde o optimální počet, začátečník si ale určitě vystačí s mnohem méně rozmanitou sestavou. To znamená, že vám může stačit tzv. půlset, ve kterém je 6 až 7 holí. 


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.