V nabídce našeho e-shopu najdete celou řadu našich vlastních značek, kde jsme přímými výrobci takže můžeme nabídnout nejlepší podmínky na trhu. Seznamte se s některými z nich:

 

Se značkou Truly se můžete setkat už od roku 2000, kdy se objevuje hlavně na drobné elektronice - oblíbené kalkulačky zn. Truly. Sortiment značky Truly se dále rozšiřoval o vybavení pro sport a volný čas.
 
 

Možná si vzpomínáte na své první boby Šampion/Champion či hokejky nebo lyže Sulov. Právě s tímto sortimentem Sulov začínal už v roce 1975 a zásoboval nejen profesionální sportovce.
 
 

Značka Lifefit byla představena na světovém trhu v roce 2009 s hlavním zaměřením na sportovní sortiment pro fitness aktivity. Výrobky značky Lifefit poznáte podle originálního designu.
 
 

Značka Racceway byla představena českým výrobcem v roce 2017 s celoevropským zastoupením. Pod tímto označením najdete moderní elektroskútry inspirované legendárními značkami našeho mládí.
 
 

Značka Calter působí na evropském trhu už od roku 2015, kdy byla uvedena společností Rulyt. Hlavní sortiment značky Calter představuje vybavení na outdoor.
 
 

Historie tradiční české značky TOHOS začíná v roce 1965, kdy se prosazuje svými kvalitními hokejovými holemi - Vítěz Speciál. Mezi uživateli těchto hokejek byly i legendy - Bobby Hull z NHL a další.
 
 

Značka Sportteam, která byla na trh uvedena v roce 2008 se specializuje na vybavení pro nejvýznamnější sportovní události - mistrovství v hokeji, fotbale nebo olympiáda.