V nabídce našeho e-shopu najdete celou řadu našich vlastních značek, kde jsme přímými výrobci takže můžeme nabídnout nejlepší podmínky na trhu. Seznamte se s některými z nich:   Se značkou Truly se můžete setkat už od roku 2000, kdy se objevuje hlavně na drobné elektronice - oblíbené kalkulačky zn. Truly. Sortiment značky Truly se dále rozšiřoval o vybavení pro sport a volný čas. Jde zejména o oblíbené kolečkové brusle Truly.   Možná si vzpomí ......
V nabídce našeho e-shopu najdete celou řadu našich vlastních značek, kde jsme přímými výrobci takže můžeme nabídnout nejlepší podmínky na trhu. Seznamte se s některými z nich:   Se značkou Truly se můžete setkat už od roku 2000, kdy se objevuje hla ......

V nabídce našeho e-shopu najdete celou řadu našich vlastních značek, kde jsme přímými výrobci takže můžeme nabídnout nejlepší podmínky na trhu. Seznamte se s některými z nich:

 

Se značkou Truly se můžete setkat už od roku 2000, kdy se objevuje hlavně na drobné elektronice - oblíbené kalkulačky zn. Truly. Sortiment značky Truly se dále rozšiřoval o vybavení pro sport a volný čas. Jde zejména o oblíbené kolečkové brusle Truly.
 
 

Možná si vzpomínáte na své první boby Šampion/Champion či hokejky nebo lyže Sulov. Právě s tímto sortimentem Sulov začínal už v roce 1975 a zásoboval nejen profesionální sportovce. Od té doby se sortiment samozřejmě rozšířil, takže nyní pod značkou Sulov najdete např. boxerské pytle, rukavice na box či lapy na box.
 
 

Značka Lifefit byla představena na světovém trhu v roce 2009 s hlavním zaměřením na sportovní sortiment pro fitness aktivity. Výrobky značky Lifefit poznáte podle originálního designu. Mezi hlavný sortiment patří běžecké pásy Lifefit, gymnastické míče, švihadla, masážní válce či balanční podložky.
 
 

Značka Racceway byla představena českým výrobcem v roce 2017 s celoevropským zastoupením. Pod tímto označením najdete moderní elektroskútry inspirované legendárními značkami našeho mládí. Nebo praktická elektrická vozítka pro seniory Racceway.
 
 

Značka Calter působí na evropském trhu už od roku 2015, kdy byla uvedena společností Rulyt. Hlavní sortiment značky Calter představuje vybavení na outdoor. Ale i pro domácnost např. oblíbená chemická WC, piknikové deky nebo trekové hole Calter.
 
 

Historie tradiční české značky TOHOS začíná v roce 1965, kdy se prosazuje svými kvalitními hokejovými holemi - Vítěz Speciál. Mezi uživateli těchto hokejek byly i legendy - Bobby Hull z NHL a další. Kromě sportovního sortimentu se pak se značkou TOHOS můžete setkat i u dřevěných zahradních udíren nebo boud pro psy.
 
 

Značka Sportteam, která byla na trh uvedena v roce 2008 se specializuje na vybavení pro nejvýznamnější sportovní události - mistrovství v hokeji, fotbale nebo olympiáda. Sem patří oblíbené barvy na obličej, hokejové dresy, paruky či trubky pro pořádnou atmosféru.
 
 

Zobrazit více
Zobrazit méně