Kvalitní světlo na kolo v mnoha případech rozhoduje o tom, zda se z projížďky na kole vrátíte bezpečně zpět. Nejen, že jde o povinnou výbavu ale v noci bez osvětlení riskujete zbytečně svůj život. Bohužel řada výrobků již světla na kolo neosazuje již v základu a je nutné si za ně připlatit. V naší nabídce najdete led světla na kolo s bateriovým pohonem nebo s dobíjením přes dynamo. Výhodou dobíjecích světel na kolo je skutečnost, že dokud šlapet ......
Kvalitní světlo na kolo v mnoha případech rozhoduje o tom, zda se z projížďky na kole vrátíte bezpečně zpět. Nejen, že jde o povinnou výbavu ale v noci bez osvětlení riskujete zbytečně svůj život. Bohužel řada výrobků již světla na kolo neosazuje již ......

Kvalitní světlo na kolo v mnoha případech rozhoduje o tom, zda se z projížďky na kole vrátíte bezpečně zpět. Nejen, že jde o povinnou výbavu ale v noci bez osvětlení riskujete zbytečně svůj život. Bohužel řada výrobků již světla na kolo neosazuje již v základu a je nutné si za ně připlatit. V naší nabídce najdete led světla na kolo s bateriovým pohonem nebo s dobíjením přes dynamo.

Výhodou dobíjecích světel na kolo je skutečnost, že dokud šlapete jste stále osvětleni. Tento typ osvětlení se používá u zadních i předních světel. U zadních LED světel na kolo se můžete setkat i s tzv. blikačkami s napájením na baterie. LED světla z naší nabídky nabízí několik režimů světelného jasu a také černé blikající osvětlení pro zadní blikačky.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.