10 důvodů, proč si pořídit elektrickou koloběžku

10 důvodů, proč si pořídit elektrickou koloběžku

Elektrické koloběžky jsou stále rozšířenější. V čem spočívají jejich výhody a proč byste si je měli pořídit i vy? Elektrická koloběžka je zařízení pohánění elektromotorem a baterií. Koloběžky jsou jednoznačně další oblastí, v níž intenzivně rezonuje trend elektromobility. Nabízí celou řadu výhod. Jmenovat si tak můžeme hned 10 klíčových předností. Jedná se primárně o následující body


Jak vybrat elektrickou jednokolku

Jak vybrat elektrickou jednokolku

Vybrat elektrickou jednokolku, která vyhoví našim potřebám, je mnohem složitější, než se zdá. Záleží na tom, v jakém terénu budeme jezdit, stejně jako na naší výšce a váze. V tomto článku najdete vše potřebné, abyste si vybrali tu nejvhodnější elektrickou jednokolku, která splní všechna vaše očekávání.


jak vybrat elektroskútr do města i mimo

Jak vybrat elektroskútr

Výběr elektrického skútru nemusí být pro laika úplně jednoduchý. Jak a podle čeho vybírat nejvhodnější model z dostupných variant na trhu? Elektrický skútr vám ušetří při pohybu ve městě nekonečné stání v kolonách. Jedná se o velmi kompaktní a jednoduchý dopravní prostředek, který se snadno ovládá. Vhodný je pro pravidelnou dopravu do zaměstnání i delší výlety.