Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velmi jednoduše vzít sebou do auta a nemusíte řešit odpady či přípojku na elektřinu jako u běžného záchodu. Přenosná chemická toaleta je složena ze dvou spojených nádrží. V horní části je voda na spláchn ......
Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velm ......

Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velmi jednoduše vzít sebou do auta a nemusíte řešit odpady či přípojku na elektřinu jako u běžného záchodu.

Přenosná chemická toaleta je složena ze dvou spojených nádrží. V horní části je voda na spláchnutí a ve spodní pak prostor pro odpad. Pro rozklad odpadu se používají vhodné náplně do chemického WC, které se o proces rozkladu postarají. V naší nabídce najdete i speciální toaletní papír přímo pro chemické toalety.

Poradna: Jak funguje chemické WC

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak funguje chemické WC

Jak funguje chemické WC

Chemické WC představuje velmi užitečnou pomoc v mnoha situacích. Jak vlastně funguje, jak dlouho vydrží a jak s ním zacházet?