Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý odpad využít i pro hnojení na zahradě. V naší nabídce najdete přípravky do chemického wc značky Calter® od 1 - 5 litrů - používají se ve zředěné formě + i vhodný toaletní papír speciálně pro chemické z ......
Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý od ......

Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý odpad využít i pro hnojení na zahradě.

V naší nabídce najdete přípravky do chemického wc značky Calter® od 1 - 5 litrů - používají se ve zředěné formě + i vhodný toaletní papír speciálně pro chemické záchody.

Poradna: Jak funguje chemické WC

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak funguje chemické WC

Jak funguje chemické WC

Chemické WC představuje velmi užitečnou pomoc v mnoha situacích. Jak vlastně funguje, jak dlouho vydrží a jak s ním zacházet?