Činky na posilování tvoří dosud nepřekonanou posilovací pomůcku. Jsou absolutním základem nejen ve fitness, ale i ve vaší domácí posilovně. Určeny jsou k procvičování celého těla. Vhodné jsou i pro absolutní začátečníky a cvičit s nimi mohou také ženy. Výhodou je i to, že jsou skladné a kompaktní. Dělí se na jednoruční činky, obouruční verzi nebo vzpěračské tyče. Specifický typ reprezentují také kettlebelly a zátěže na posilování. TIP: Sestavte ......
Činky na posilování tvoří dosud nepřekonanou posilovací pomůcku. Jsou absolutním základem nejen ve fitness, ale i ve vaší domácí posilovně. Určeny jsou k procvičování celého těla. Vhodné jsou i pro absolutní začátečníky a cvičit s nimi mohou také žen ......

Činky na posilování tvoří dosud nepřekonanou posilovací pomůcku. Jsou absolutním základem nejen ve fitness, ale i ve vaší domácí posilovně. Určeny jsou k procvičování celého těla. Vhodné jsou i pro absolutní začátečníky a cvičit s nimi mohou také ženy. Výhodou je i to, že jsou skladné a kompaktní. Dělí se na jednoruční činky, obouruční verzi nebo vzpěračské tyče. Specifický typ reprezentují také kettlebelly a zátěže na posilování.

TIP: Sestavte si malé domácí fitness x Jak cvičit s kettlebellem

Zobrazit více
Zobrazit méně

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Léto klepe na dveře, ale vaše forma ještě není úplně plavková? Není třeba panikařit a ihned pořizovat permici do fitka. Vyladíte ji i doma s dobře postaveným tréninkem, který vám pomůže shodit nadbytečná kila dolů. 

Zdravá a udržitelná cesta za fit postavou stojí na třech pilířích – strava, pohyb a regenerace. Ačkoliv lze zhubnout pouze omezením přísunu kalorií a díky tomu se dostat do kalorického deficitu, bez pravidelného pohybu a patřičného odpočinku se svaly nevytvarují a nejlepší je proto zařadit nějaký ten trénink.


Jak správně vybrat činky na posilování?

Jak správně vybrat činky na posilování?

Posilování s činkami má obrovský přínos pro tělo i zdraví. Aby však mohlo být cvičení s činkami co možná nejúčinnější, tak je potřeba mít nejenom vhodný tréninkový plán, ale také zkušenosti s výběrem té správné činky, která je pro vás tou nejlepší.


Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Jak cvičit s kettlebellem

Jak cvičit s kettlebellem

Kettlebell je specifické cvičební nářadí, které má blízko k činkám. Jak se s ním cvičí a jak si vybrat ten nejlepší? Kettlebell je litinová koule s plochým dnem vybavená uchem. Pochází z Ruska, kde se používala už v 18. století. Ve své domovině sloužily pro výcvik policie, armády a speciálních jednotek.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?