Pennyboard je prakticky malý a lehký skateboard. Oblíbený je jakožto dopravní prostředek do města, a to zejména mezi mladými lidmi.Tomu odpovídá i stylové zpracování. Nabízí tak značnou designovou variabilitu a mnoho různých vzorů. Některé z pennyboardů SULOV® jsou vybaveny i transparentními kolečky v různých barvách. Tyto dopravní prostředy se velmi dobře ovládají a jsou lehké. Jsou tak ideální pro začátečníky, ale značnou oblibu si získaly i ......
 Pennyboard je prakticky malý a lehký skateboard. Oblíbený je jakožto dopravní prostředek do města, a to zejména mezi mladými lidmi.Tomu odpovídá i stylové zpracování. Nabízí tak značnou designovou variabilitu a mnoho různých vzorů. Některé z pennybo ......

 Pennyboard je prakticky malý a lehký skateboard. Oblíbený je jakožto dopravní prostředek do města, a to zejména mezi mladými lidmi.
Tomu odpovídá i stylové zpracování. Nabízí tak značnou designovou variabilitu a mnoho různých vzorů. Některé z pennyboardů SULOV® jsou vybaveny i transparentními kolečky v různých barvách.

Tyto dopravní prostředy se velmi dobře ovládají a jsou lehké. Jsou tak ideální pro začátečníky, ale značnou oblibu si získaly i pennyboardy pro děti. Vybaveny jsou většími, tiššími i stabilnějšími kolečky. Dětský pennyboard by měl být optimálně středně nebo více zatáčivý kvůli nižší hmotnosti jezdce. Pro začátečníka je dobré volit rovněž delší provedení, jinak ale speciální parametry neexistují.

Zobrazit více
Zobrazit méně