Cyklistické vesty se uplatní při projížďkách na jaře nebo podzim, kdy potřebujete na své klasické funční cyklo oblečení ještě vrstvu navíc. Vesty na kolo zn. Sulov® jsou vyrobeny z funkčního materiálu, který velmi dobře odvádí pot od pokožky. Při navrstvení cyklodres plus cyklo vesta tak dosáhnete při jízdě velmi komfortní pocit. Kromě odvodu potu pak poslouží i jako ochrana před větrem a chladnějším počasím. Cyklo vesty jsou na zip s praktickým ......
Cyklistické vesty se uplatní při projížďkách na jaře nebo podzim, kdy potřebujete na své klasické funční cyklo oblečení ještě vrstvu navíc. Vesty na kolo zn. Sulov® jsou vyrobeny z funkčního materiálu, který velmi dobře odvádí pot od pokožky. Při nav ......

Cyklistické vesty se uplatní při projížďkách na jaře nebo podzim, kdy potřebujete na své klasické funční cyklo oblečení ještě vrstvu navíc. Vesty na kolo zn. Sulov® jsou vyrobeny z funkčního materiálu, který velmi dobře odvádí pot od pokožky. Při navrstvení cyklodres plus cyklo vesta tak dosáhnete při jízdě velmi komfortní pocit.

Kromě odvodu potu pak poslouží i jako ochrana před větrem a chladnějším počasím. Cyklo vesty jsou na zip s praktickými kapsami pro uložení drobných věcí. Pokud hledáte kvalitní cyklistickou vestu na kolo vyzkoušejte kvalitu české značky Sulov®.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.