Samotné slovo sport je původu anglosaského. Tradičně se pod tímto termínem rozumí aktivita provozována dle konkrétních pravidel a s měřitelnými výsledky. Pro některé jedince je sport celoživotní vášní, jiní jej vnímají jako způsob, jak se udržet přiměřeně fit. Nezáleží na tom, zda sportujete rekreačně nebo si děláte více profesionální ambice, jednoznačně se neobejdete bez sportovního vybavení. Ať už sháníte fitness vybavení na doma nebo potřeby ......
Samotné slovo sport je původu anglosaského. Tradičně se pod tímto termínem rozumí aktivita provozována dle konkrétních pravidel a s měřitelnými výsledky. Pro některé jedince je sport celoživotní vášní, jiní jej vnímají jako způsob, jak se udržet při ......

Samotné slovo sport je původu anglosaského. Tradičně se pod tímto termínem rozumí aktivita provozována dle konkrétních pravidel a s měřitelnými výsledky.

Pro některé jedince je sport celoživotní vášní, jiní jej vnímají jako způsob, jak se udržet přiměřeně fit. Nezáleží na tom, zda sportujete rekreačně nebo si děláte více profesionální ambice, jednoznačně se neobejdete bez sportovního vybavení.

Ať už sháníte fitness vybavení na doma nebo potřeby pro cyklistiku, na našem webu najdete rozmanitý výběr různých značek.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Srovnání běžeckých pásů Lifefit

Srovnání běžeckých pásů Lifefit

Přemýšlíte o pravidelném pohybu? Nebo už jste disciplinovaní sportovci a pravidelně trénujete? V současné době se těší oblibě běhání. Můžete běhat buď v přírodě nebo ve fitness centru či v soukromí a pohodlí vašeho domova.


HIIT trénink na rotopedu

HIIT trénink na rotopedu

HIIT trénink je moderní technika cvičení. Co vás při ní vlastně čeká a k čemu je podobná aktivita dobrá? Jaké výsledky můžete očekávat? Na úvod je potřeba si správně objasnit pojmy. Existuje aktivita označovaná jako HIIT a také cvičení, které se nazývá HEAT. 


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.