Plážový přístřešek je ideálním společníkem nejen na pláž, ale třeba i na piknik nebo na zahradu, případně i na kempování, rybaření nebo sportovní akce. Nabízí ochranu před slunečními paprsky i nepříjemným větrem. Poslouží jako prostor pro relaxaci nebo jako místo, kde si mohou nerušeně hrát děti. Plážový stan může být dvojího typu, prodává se tzv. iglú nebo typ tunel. Vyznačuje se skladností, přenositelností a snadnou sestavitelností. Vybrané mo ......
Plážový přístřešek je ideálním společníkem nejen na pláž, ale třeba i na piknik nebo na zahradu, případně i na kempování, rybaření nebo sportovní akce. Nabízí ochranu před slunečními paprsky i nepříjemným větrem. Poslouží jako prostor pro relaxaci ne ......

Plážový přístřešek je ideálním společníkem nejen na pláž, ale třeba i na piknik nebo na zahradu, případně i na kempování, rybaření nebo sportovní akce. Nabízí ochranu před slunečními paprsky i nepříjemným větrem. Poslouží jako prostor pro relaxaci nebo jako místo, kde si mohou nerušeně hrát děti.

Plážový stan může být dvojího typu, prodává se tzv. iglú nebo typ tunel. Vyznačuje se skladností, přenositelností a snadnou sestavitelností. Vybrané modely mohou být i samorozkládací. Co se týče kapacity, přístřešek na pláž dokáže pojmout i více osob.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Konečně léto! Na tuto část roku se těšíme všichni a především děti. Připravte se letos na léto tak, abyste si ho mohli užívat společně s nimi. Máme pro vás několik tipů, jak na to. Před odjezdem na letní dovolenou máme hlavu plnou nádherných představ o azurovém moři, slunných dnech, příjemném odpočinku a pevně doufáme, že i letos vyjde skvělé počasí.