Bandáž na koleno slouží jako podpora kolenu slabšímu nebo nestabilnímu. Využít ji můžete jako prevenci proti zranění. Sportovní bandáže na kolena využívají i efektu prohřívání problematického místa, čímž přispívají k lepšímu hojení. Kolenní bandáže se obecně liší použitým materiálem, velikost, výztuží a samozřejmě i funkčností. Stahovací bandáž na koleno se většinou vyrábí z neoprenu. Tento pružný materiál poskytuje dostatečnou stabilitu a souča ......
Bandáž na koleno slouží jako podpora kolenu slabšímu nebo nestabilnímu. Využít ji můžete jako prevenci proti zranění. Sportovní bandáže na kolena využívají i efektu prohřívání problematického místa, čímž přispívají k lepšímu hojení. Kolenní bandáže ......

Bandáž na koleno slouží jako podpora kolenu slabšímu nebo nestabilnímu. Využít ji můžete jako prevenci proti zranění. Sportovní bandáže na kolena využívají i efektu prohřívání problematického místa, čímž přispívají k lepšímu hojení.

Kolenní bandáže se obecně liší použitým materiálem, velikost, výztuží a samozřejmě i funkčností. Stahovací bandáž na koleno se většinou vyrábí z neoprenu. Tento pružný materiál poskytuje dostatečnou stabilitu a současně se dobře přizpůsobí.

Využít lze tento doplněk jako sportovní bandáž na koleno při cvičení a jiných aktivitách, případně pro podporu v rámci každodenního nošení. Vhodné jsou tyto pomůcky dokonce i pro starší osoby. 

Zobrazit více
Zobrazit méně