Podvrtnutí, vymknutí (vykloubení) představuje nepříjemný a bolestivý úraz. Ulevit si nejen při zranění můžete vhodnou kotníkovou bandáží.Bandáže na kotník dokáží účinně zpevnit celé chodidlo včetně veškerých vazů, svalů a záprstních a nártních kostí. Zároveň udržují v postiženém místě teplo. Proto je lze doporučit také v případě oslabení libovolného původu, nadměrné zátěži různého typu nebo při zatuhlém kotníku. Sportovní bandáže na kotník jsou ......
Podvrtnutí, vymknutí (vykloubení) představuje nepříjemný a bolestivý úraz. Ulevit si nejen při zranění můžete vhodnou kotníkovou bandáží.Bandáže na kotník dokáží účinně zpevnit celé chodidlo včetně veškerých vazů, svalů a záprstních a nártních kostí. ......

Podvrtnutí, vymknutí (vykloubení) představuje nepříjemný a bolestivý úraz. Ulevit si nejen při zranění můžete vhodnou kotníkovou bandáží.
Bandáže na kotník dokáží účinně zpevnit celé chodidlo včetně veškerých vazů, svalů a záprstních a nártních kostí. Zároveň udržují v postiženém místě teplo. Proto je lze doporučit také v případě oslabení libovolného původu, nadměrné zátěži různého typu nebo při zatuhlém kotníku.

Sportovní bandáže na kotník jsou vysoce elastické a dobře přilnavé. Tím zajišťují maximální kompresi a současně komfort.

Zobrazit více
Zobrazit méně