Nezbytným doplňkem fitness vybavení by se měly stát taktéž bandáže. Slouží jako prevence před poraněním svalů, vazů a kloubů, a to nejen u sportovců.Zároveň je možné elastické bandáže využít i jako podpůrný prostředek při hojení zranění či v rámci rekonvalescence po operaci. Současně jejich nošením účinně zmírníte bolestivé stavy. Nejčastěji se sportovní bandáže nasazují na koleno, kotník nebo loket. K tomu, aby fungovaly, musíte splnit některé ......
Nezbytným doplňkem fitness vybavení by se měly stát taktéž bandáže. Slouží jako prevence před poraněním svalů, vazů a kloubů, a to nejen u sportovců.Zároveň je možné elastické bandáže využít i jako podpůrný prostředek při hojení zranění či v rámci re ......

Nezbytným doplňkem fitness vybavení by se měly stát taktéž bandáže. Slouží jako prevence před poraněním svalů, vazů a kloubů, a to nejen u sportovců.
Zároveň je možné elastické bandáže využít i jako podpůrný prostředek při hojení zranění či v rámci rekonvalescence po operaci. Současně jejich nošením účinně zmírníte bolestivé stavy. Nejčastěji se sportovní bandáže nasazují na koleno, kotník nebo loket.

K tomu, aby fungovaly, musíte splnit některé důležité podmínky. Zejména jde o výběr velikosti. Dobře vybraná elastická bandáž pevně drží a současně neomezuje nositele v pohybu.

Zobrazit více
Zobrazit méně