Má už váš starý campingový nábytek odslouženo? Zkuste se poohlédnout po novém. Zvláště pokud rádi v klidu relaxujete na vlastní chatě, zahradě či terase, uvítáte pohodlná skládací lehátka či polohovací lehátka, ve kterých si vychutnáte svůj oblíbený nápoj i dobrou knihu. Komfortní skládací křesla a skládací židle jsou zase nezbytným doplňkem všech rybářů, turistů a milovníků kempování. V nabídce našeho e-shopu na vás čekají kvalitní campingová ......
Má už váš starý campingový nábytek odslouženo? Zkuste se poohlédnout po novém. Zvláště pokud rádi v klidu relaxujete na vlastní chatě, zahradě či terase, uvítáte pohodlná skládací lehátka či polohovací lehátka, ve kterých si vychutnáte svůj oblíbený ......

Má už váš starý campingový nábytek odslouženo? Zkuste se poohlédnout po novém. Zvláště pokud rádi v klidu relaxujete na vlastní chatě, zahradě či terase, uvítáte pohodlná skládací lehátka či polohovací lehátka, ve kterých si vychutnáte svůj oblíbený nápoj i dobrou knihu. Komfortní skládací křesla a skládací židle jsou zase nezbytným doplňkem všech rybářů, turistů a milovníků kempování.

V nabídce našeho e-shopu na vás čekají kvalitní campingová lehátka, plážová skládací lehátka i praktická plážová křesla, která kdykoli snadno složíte a uschováte, kam je třeba. Stabilní ocelová konstrukce a odolné potahové materiály všech našich kempingových židlí a lehátek jsou zárukou pohodlného sezené a dlouhé životnosti.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.