Potřebujete lehký kempingový stolek, který by vám sloužil na cestách, na rybách, nebo třeba na chatě? Prohlédněte si naší nabídku, kde si můžete vybrat ten správný kempingový stůl dle vašich představ. Potěší vás jak praktický skládací kempingový stolek s ocelovou konstrukcí, tak lehký plastový kempingový stolek, který je vyroben z odolného plastu a jednoduše se skládá. Plastové stolky najdete v hned v několika barvách.  Kromě praktického univerz ......
Potřebujete lehký kempingový stolek, který by vám sloužil na cestách, na rybách, nebo třeba na chatě? Prohlédněte si naší nabídku, kde si můžete vybrat ten správný kempingový stůl dle vašich představ. Potěší vás jak praktický skládací kempingový stol ......

Potřebujete lehký kempingový stolek, který by vám sloužil na cestách, na rybách, nebo třeba na chatě? Prohlédněte si naší nabídku, kde si můžete vybrat ten správný kempingový stůl dle vašich představ. Potěší vás jak praktický skládací kempingový stolek s ocelovou konstrukcí, tak lehký plastový kempingový stolek, který je vyroben z odolného plastu a jednoduše se skládá. Plastové stolky najdete v hned v několika barvách. 

Kromě praktického univerzálního stolku by vám jistě neměly chybět kvalitní campingová lehátka a křesla, která vám zajistí pohodlí nejen na cestách, ale také na zahrádce, chalupě či třeba na rybách.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.