Chladící tašky označované také výrazem termotašky jsou ideálním pomocníkem na delší cesty, při kempování nebo když potřebujete uchovat potraviny či svačinu v chladnu při pobytu na pláži. Chladící tašky na jídlo jsou vyrobeny z materiálu, který má vnitřní povrch pokryt aluminiovou folií. Ve většině případů pak můžete do termotašky přidat i chladící vložky nebo stačí i láhev s vymraženou vodou. Díky své skladnosti ji můžete vzít sebou na dovolenou ......
Chladící tašky označované také výrazem termotašky jsou ideálním pomocníkem na delší cesty, při kempování nebo když potřebujete uchovat potraviny či svačinu v chladnu při pobytu na pláži. Chladící tašky na jídlo jsou vyrobeny z materiálu, který má vni ......

Chladící tašky označované také výrazem termotašky jsou ideálním pomocníkem na delší cesty, při kempování nebo když potřebujete uchovat potraviny či svačinu v chladnu při pobytu na pláži. Chladící tašky na jídlo jsou vyrobeny z materiálu, který má vnitřní povrch pokryt aluminiovou folií. Ve většině případů pak můžete do termotašky přidat i chladící vložky nebo stačí i láhev s vymraženou vodou. Díky své skladnosti ji můžete vzít sebou na dovolenou a používat ji pro výlety. 

Uložené potraviny, víno apod. spolu s chladícím médiem udrží potraviny v chladu i po několik hodin. Nespornou výhodou je i to, že pro svou činnost nepotřebuje elektřinu. V naší nabídce najdete menší i větší chladící tašky na potraviny se zipem i bez, kam se vejde svačina i pití.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Konečně léto! Na tuto část roku se těšíme všichni a především děti. Připravte se letos na léto tak, abyste si ho mohli užívat společně s nimi. Máme pro vás několik tipů, jak na to. Před odjezdem na letní dovolenou máme hlavu plnou nádherných představ o azurovém moři, slunných dnech, příjemném odpočinku a pevně doufáme, že i letos vyjde skvělé počasí.