Chcete se dopravovat pohodlně, levně, šetrně k životnímu prostředí a bez podmínky vlastnit řidičák? Pokud pokukujete po sympatickém, tichém a cenově dostupném elektrickém skútru, se kterým by se dalo dennodenně dojíždět do práce, na nákupy po městě, do školy či kamkoli právě potřebujete, e-Fichtl® vás nezklame. E-Fichtl® od RACCEWAY svým názvem odkazuje k tradici „fichtlů“, tedy prvních motorek, na kterých teenageři testují své řidičské umění, ov ......
Chcete se dopravovat pohodlně, levně, šetrně k životnímu prostředí a bez podmínky vlastnit řidičák? Pokud pokukujete po sympatickém, tichém a cenově dostupném elektrickém skútru, se kterým by se dalo dennodenně dojíždět do práce, na nákupy po městě, ......

Chcete se dopravovat pohodlně, levně, šetrně k životnímu prostředí a bez podmínky vlastnit řidičák? Pokud pokukujete po sympatickém, tichém a cenově dostupném elektrickém skútru, se kterým by se dalo dennodenně dojíždět do práce, na nákupy po městě, do školy či kamkoli právě potřebujete, e-Fichtl® vás nezklame. E-Fichtl® od RACCEWAY svým názvem odkazuje k tradici „fichtlů“, tedy prvních motorek, na kterých teenageři testují své řidičské umění, ovšem svým svěžím sportovním designem dokazuje, že se řadí zařadí mezi moderní elektroskútry.

 

E-Fichtl® RACCEWAY je vzhledem k svému výkonu 250 W, rychlosti 25 km/h a klasickým pedálům zařazen mezi malé mopedy s elektrickým pohonem.  Ačkoli technicky je e-Fichtl® považován za „elektro-moped“, řadí se společně s e-Babetou® a Kobrou mezi oblíbené elektroskútry bez řidičáku. E-Fichtl® nevyžaduje v ČR žádnou registraci (v ostatních zemích EU se může lišit).

Vybrat si můžete z několika dostupných variant. Všechny modely elektro motocyklu e-Fichtl® jsou vybaveny zadním nosičem s uzamykatelným kufrem, takže i úložné prostory máte vyřešeny.

Zobrazit více
Zobrazit méně