Pokud často vyrážíte na kole na delší vyjížďky, možná vám už přestaly stačit malé cyklobrašny pod sedlo nebo do rámu, do kterých se zase tolik věcí nevejde. Možná je na čase poohlédnout se po větší a praktičtější brašně. Brašny na řídítka jsou výbornou volbou pro všechny, kdo chtějí na kole vozit více věcí, ale nehodlají se vláčet s batohem na zádech. V naší nabídce naleznete kvalitní a prostorné brašny na řídítka s popruhem přes r ......
Pokud často vyrážíte na kole na delší vyjížďky, možná vám už přestaly stačit malé cyklobrašny pod sedlo nebo do rámu, do kterých se zase tolik věcí nevejde. Možná je na čase poohlédnout se po větší a praktičtější brašně. Brašny na řídítka jsou výborn ......

Pokud často vyrážíte na kole na delší vyjížďky, možná vám už přestaly stačit malé cyklobrašny pod sedlo nebo do rámu, do kterých se zase tolik věcí nevejde. Možná je na čase poohlédnout se po větší a praktičtější brašně. Brašny na řídítka jsou výbornou volbou pro všechny, kdo chtějí na kole vozit více věcí, ale nehodlají se vláčet s batohem na zádech. V naší nabídce naleznete kvalitní a prostorné brašny na řídítka s popruhem přes rameno, takže je můžete využít i jako normální tašku.

 

Cyklistickou brašnu na řídítka upevníte jednoduše klasickými popruhy, suchým zipem nebo v případě propracovanějších brašen pomocí rychloupínacího klipu. Tento typ brašny na kolo využijete nejen pro převoz foťáku, svačiny či větrovky, ale u některých modelů můžete do zabudovaného průhledného pouzdra vložit například mapu nebo mobil s navigací, takže snadno trefíte i neznámou trasu.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme brašny na kolo

Vybíráme brašny na kolo

Při jízdě na kole je jednou z nejdůležitějších věcí vhodné vybavení, které vám umožní pohodlně a bezpečně přepravovat Vaše věci. Brašny na kolo jsou výborným řešením, které vám poskytne dostatek úložného prostoru, a zároveň rozloží váhu tak, aby byla vyvážená na obou stranách.