Hledáte pohodlnou a skladnou matraci na kempování, spaní ve stanu nebo pro přespání občasných návštěv? Zkuste to s nafukovací matrací. Nafukovací matrace do stanu jsou pohodlné a univerzálně využitelné. Výhodou nafukovacích matrací je, že ve vyfouknutém stavu nezaberou mnoho místa. Snadno je přepravíte v kufru auta a v případě potřeby je zase během pár minut připravíte pro spaní. V naší nabídce naleznete kvalitní nafukovací matrace značky LIFEF ......
Hledáte pohodlnou a skladnou matraci na kempování, spaní ve stanu nebo pro přespání občasných návštěv? Zkuste to s nafukovací matrací. Nafukovací matrace do stanu jsou pohodlné a univerzálně využitelné. Výhodou nafukovacích matrací je, že ve vyfouknu ......

Hledáte pohodlnou a skladnou matraci na kempování, spaní ve stanu nebo pro přespání občasných návštěv? Zkuste to s nafukovací matrací. Nafukovací matrace do stanu jsou pohodlné a univerzálně využitelné. Výhodou nafukovacích matrací je, že ve vyfouknutém stavu nezaberou mnoho místa. Snadno je přepravíte v kufru auta a v případě potřeby je zase během pár minut připravíte pro spaní.

V naší nabídce naleznete kvalitní nafukovací matrace značky LIFEFIT®. Vybrat si můžete jak nafukovací matraci pro jednoho, tak prostornou double matraci pro dva. K matraci zároveň doporučujeme pořídit také klasickou nožní nebo pohodlnou elektrickou pumpu na matraci, se kterou matraci nafouknete raz dva.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.